Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.01.2018
    Postów
    1

    Stres przed egzaminem



    Cześć,

    za dwa tygodnie mam egzamin praktyczny, już drugi, pierwszy oblałem bo spanikowałem i zrobiłem mega głupi błąd. Zawsze tak mam przed ważnymi egzaminami. Możecie mi polecić jakieś tabletki na uspokojenie? Nie wiem, nervomix mogę sobie wziąć i będzie ok?

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    15.05.2018
    Mieszka w
    Poznań
    Postów
    47


    Jeżeli koniecznie coś musisz wziąć to najlepiej aby były ziołowe, żadne mocniejsze i koniecznie przeczytaj w ulotce czy można po nich prowadzić.
    Moim zdaniem nie jesteś pierwszym który się tak stresuje, najczęściej trzeba dać sobie czas.
    Za pierwszym, drugim i trzecim podejściem kursanci zazwyczaj się stresują, stres często mija przy czwartym czy piątym podejściem - może
    u Ciebie też tak to będzie wyglądało.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.06.2018
    Postów
    20


    najlepsze są cwiczenia oddechowe z medytacji, jak raz się tego nauczysz to juz zawsze znajdziesz metodę na stres

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.01.2019
    Postów
    2


    Pić Melisę, wcinać Positivum?
    Ale tak naprawdę najlepiej nauczyć się rozluźniania.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.02.2019
    Postów
    9


    Ja zjadłem sporo słodkiego przed egzaminem ale nie na tyle, żeby mnie zemdliło Mi pomogło zdać.

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.03.2019
    Postów
    1


    ja brałem krople uspokajające ziołowe, ale nie pamiętam już ich nazwy, bo było to dość dawno. Polecam też rozmowę z jakimś doświadczonym kierowcą.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 07-07-2019 o 12:56 Powód: reklama

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.03.2019
    Postów
    4


    Jeżeli naprawdę źle znosisz stres to poleciłabym wziąć coś na uspokojenie, ale nic mocnego, bo jeszcze będziesz otępiała i spowodujesz zagrożene na drodze albo po prostu nie zaliczysz egzaminu praktycznego.
    Możesz posłuchać sobie swojej ulubionej muzyki, poczytać, pomedytować, ale z tym szprycowaniem się bym uważała...

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.04.2019
    Postów
    2


    Ja też miałam ogromny stres przed egzaminem, ale na mnie on działa tak, że mnie jeszcze bardziej motywuje.Ale trzeba przyznać, że bez odpowiedniego przygotowania to nie wiem jakby egzamin wyglądał. Sporo zawdzięczam szkole AutoKadet w Warszawie gdzie mnie uczyli, bo nie byłam łatwym przeciwnikiem no ale było warto się męczyć bo teraz jazda autem to dla mnie czysta przyjemność

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    06.06.2019
    Postów
    1


    Ja już nie pamiętam jak to było ze mną przed egzaminem, tzn. na pewno bardzo się stresowałam, ale nie wiem jak próbowałam sobie z tym poradzić. Dziś napiłabym się melisy, poszła pobiegać i pomedytowała chwilę

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.07.2019
    Postów
    1


    A moim zdaniem warto jest po prostu pogadać z kimś o swoim stresie. Mi to niezwykle pomogło
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 07-07-2019 o 12:53 Powód: Reklama

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •