Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.06.2018
    Postów
    1

    Wymiary stanowiska postojowego na palcu manewrowym egzamin kat "A"



    Podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi ? jeśli tak, to czy ktoś zna przepisową szerokość linii, które wyznaczają stanowisko ? lub przepisowe wymiary wewnątrz stanowiska ?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Stanowisko postoju.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	10.6 KB
ID:	538

  2. #2
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,353


    Podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi ?
    Tak.
    Rozporządzenie w.s. egzaminowania...
    § 29. Stanowiska wymienione w tabeli nr 10 i 11 załącznika nr 2 do rozporządzenia:
    1) powinny być wyznaczone białymi lub żółtymi liniami o szerokości od 0,1 m do 0,15 m
    - wymiary pola określone w tabeli nr 10 i 11 załącznika nr 2 do rozporządzenia mierzy się
    pomiędzy wewnętrznym obrysem linii;
    jeśli tak, to czy ktoś zna przepisową szerokość linii, które wyznaczają stanowisko ?
    Od 0,1 do 0,15 m
    lub przepisowe wymiary wewnątrz stanowiska ?
    Na rysunku masz podane wymiary stanowiska.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •