Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.05.2019
    Postów
    1

    Sala konferencyjna do przeprowadzenia wykładu dla instruktorów



    Hej mam do zorganizowania wykład dla instruktorów prawa jazdy, gdzie zostaną im przedstawione kolejne zmiany w przepisach prawa ruchu drogowego. Potrzebuje do tego dużej sali najlepiej w Warszawie lub pod nią. Znacie jakieś odpowiednie miejsca? Jedyny wymóg, to działający sprzęt multimedialny.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    30.05.2019
    Postów
    3


    Jak duża ma być ta sala? Na 50? czy 500 osób? W sumie jest od groma takich miejsc.
    Zależy skąd są Twoi goście. Czy potrzeba im transportu i czy będą korzystać z pkp/lotniska. Nieduże i tanie sa w Metropolu, ale to samo centrum. Jak chcesz na uboczu to może coś w Aninie?? Dużo zieleni, cisz i spokój. Są tam zarówno duże sieciowe hotele jak i małe, ale spoko obiekty. Jak sobie coś ogarniam firmowo to korzystam z http://www.salekonferencyjne.pl/ jest podział na miasta i regiony Polski. Mam jeszcze małe pytanie

    A to szkolenie zamknięte czy można się dopisać?

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    30.05.2019
    Postów
    3

    Anin



    Jak duża ma być ta sala? Na 50? czy 500 osób? W sumie jest od groma takich miejsc.
    Zależy skąd są Twoi goście. Czy potrzeba im transportu i czy będą korzystać z pkp/lotniska. Nieduże i tanie sa w Metropolu, ale to samo centrum. Jak chcesz na uboczu to może coś w Aninie?? Dużo zieleni, cisz i spokój. Są tam zarówno duże sieciowe hotele jak i małe, ale spoko obiekty. Jak sobie coś ogarniam firmowo to korzystam z http://www.salekonferencyjne.pl/ jest podział na miasta i regiony Polski. Mam jeszcze małe pytanie

    A to szkolenie zamknięte czy można się dopisać?

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •