Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.02.2009
    Postów
    4


    Cytat Napisał Margot
    Ja z kolei chciałabym odradzić wszystkim OES. Instruktor z którym jeżdziłam darł się na mnie cały czas, zamiast coś tłumaczyć stresował, a pewnego razu po moim (faktycznie) ostrzejszym hamowaniu powiedział że jeśli zrobię tak jeszcze raz, to mnie wysadzi i będę sobie sama wracać (!!!).
    Egzamin na prawko zdałam za pierwszym podejściem, ale tylko dzięki jazdom doszkalającym w innym ośrodku. I do dzisiaj pamiętam moje zdziwienie kiedy odkryłam że jazda samochodem może cieszyć, a nie tylko powodować skurcze w żołądku...

    a ja polecam OSK MILA ul,Brogi 26 prawko zdane za pierwszym razem a instrktor przemiłyi sie nie drze tylko naprawde pomaga.

  2. #12
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.01.2011
    Postów
    1


    robił ktoś kurs w OES'ie niedawno? na stronie mają informację, że zajęcia są o 9 lub 18, można chodzić na zmianę w zależności jak komu pasuje?

  3. #13
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.01.2018
    Postów
    17


    Ta strona wygląda jak żywa reklama... 8 pochwalnych wpisów od użytkowników z jednym postem...

  4. #14
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.08.2018
    Postów
    1


    moja dziewczyna z Krakowa zdawała własnie w tym OES i sobie chwaliła, ja natomiast zdawałem w Warszawie w OSK ALFA i na prawdę polecam, panowie wiedzą jak przygotować do egzaminu, zdawałem na A1 i B i za każdym razem za przysłowiowym "pierwszym"
    Ostatnio edytowane przez imHeniek ; 17-08-2018 o 11:07 Powód: zapomniałem dodać emotki :D

  5. #15
    Od dawna na forum
    Dołączył
    08.01.2010
    Mieszka w
    Tarnów
    Postów
    478


    Super specjalista od polecania.
    Co dopiero zrobił prawo jazdy jeżdżąc z jednym czy ... instruktorami i został ekspertem w ocenie szkół jazdy.
    Weź Ty się Babo czy Chłopie w czerep walnij ! To że Ci się super jeździło nie znaczy że z innym instruktorem z tej szkoły lub innej w czasie jazdy nie osiągałeś by orgazmu.
    Marketingowe popierdółki na zamówienie szkoły jazdy !!!!!

    Szkołę z takim marketingiem należy omijać z daleka !!!!

  6. #16
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Cytat Napisał roocik Zobacz post
    Ta strona wygląda jak żywa reklama... 8 pochwalnych wpisów od użytkowników z jednym postem...
    Podejrzane wpisy zostały już usunięte. Pochodziły z tego samego IP.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •