Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.12.2006
    Postów
    2

    Ośrodek Szkolenia Kierowców OES Kraków



    Ja chciałam polecić w kilku skormnych słowach Nauke Jazdy "OES" w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 48. Świetnie uczący Instruktorzy i efekty końcowe jak widać

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.08.2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    402

    Re: Ośrodek Szkolenia Kierowców OES Kraków



    Cytat Napisał biba
    Ja chciałam polecić w kilku skormnych słowach Nauke Jazdy "OES" w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 48. Świetnie uczący Instruktorzy i efekty końcowe jak widać
    Dobre szkoły są w katalogu OSK Tam proponuję ich szukać

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.09.2005
    Mieszka w
    Będzin.Czeladź,Sosnowiec
    Postów
    236


    helka

    Dołączył: 08 Gru 2006
    Posty: 2

    PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 21:24 Temat postu: OSK "OES" Kraków Odpowiedz z cytatem
    Ja chciałam w kilku słowach polecić wszytkim szanującym sobie swoje cięzko zarobione pieniązki na nauke jazdy w "OES" Kraków przy ul. Wrocławskiej 48. Kurs kosztuje 999zł i naprawde warto bo to jest bardzo przyzwoita cena a bardzo dobrze nauczaja w tej szkole. Nie zajmują się jakimiś pierdołami tylko naprawde uczą i szanują nasze pieniądze Także warto. Wiele moich znajomych robiło gdzie indziej, a wydało 2x tyle co ja na prawko,bo nie zdawali egzaminów, kupywali godziny jazdy itd..... Pozdrawiam i polecam
    Na innym forum biba się nazywa helka
    Pozdrawiam
    Spokojny instruktor z Zagłębia

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.12.2006
    Mieszka w
    koluszki
    Postów
    21


    czyzby autoreklama?

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.12.2006
    Postów
    2

    prawko



    Hej. Dajcie spokój. Chciałam pochwalic naprawde dobra szkołe. Uczyłam sietam, a to,ze mam inna tam ksywe to przeciez nic nie oznacza. Zrobicie jak uwazacie,ale naprawde nie o to tu chodzi. Ja zmieniałam dwa razy ośrodek ,bo nie mogłam trafic na Instruktora,ktory naprawde czegoś konkretnego mnie nauczy. Płaci sie kase za każda godzine, a efektów nie widac w niektórych szkołach. Więc po to to pisze, zebyście mogli sprówbowac.

  6. #6
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    czyzby autoreklama?
    Włodek tak siadł na Bibę, że gdzie indziej jest jako Helka a sam reklamuje wszędzie swoją stronę podając linka gdzie jest także adres jego szkoły. I kto tu robi reklamę, Biba czy Włodek

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.09.2005
    Mieszka w
    Będzin.Czeladź,Sosnowiec
    Postów
    236


    Cytat Napisał eliza
    I kto tu robi reklamę, Biba czy Włodek
    Starałem się stworzyć stronę internetową, która byłaby pomocna nie tylko moim kursantom, ale wszystkim zainteresowanym. Zebrałem tam wiadomości skondensowane, bez niepotrzebnego lania wody.
    Zamiast przepisywać tego wszystkiego co jest na stronie,podaję link.To chyba nie przestępstwo?
    I nie na reklamie mi zależy, bo mam co robić i ciągle brakuje mi czasu, ale by pomóc innym, szukającym informacji w temacie szkolenia,aby nie musieli dopytywać się na forum.
    Pozdrawiam
    Spokojny instruktor z Zagłębia

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.12.2006
    Postów
    11


    Ja uważam, że biba robi autoreklamę. Jeśli chce zarekomendować ośrodek w którym się uczyła, to może to zrobić na PW.
    Co do Włodka, to życzył bym sobie aby każdy się udzielał w necie tak jak On. Na Jego stronie są moim zdaniem ciekawe i pomocne tematy.

  9. #9
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    340


    Ludzie, nie czepiajce się Włodka! Ten człowiek wiele czasu poświęca żeby pomóc zagubionym kursantom 9za darmo). A jego stronka na pewno niejednemu pozwoliła uzyskać PJ. Inni powinni brać z niego przykład

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.05.2008
    Postów
    1


    Ja z kolei chciałabym odradzić wszystkim OES. Instruktor z którym jeżdziłam darł się na mnie cały czas, zamiast coś tłumaczyć stresował, a pewnego razu po moim (faktycznie) ostrzejszym hamowaniu powiedział że jeśli zrobię tak jeszcze raz, to mnie wysadzi i będę sobie sama wracać (!!!).
    Egzamin na prawko zdałam za pierwszym podejściem, ale tylko dzięki jazdom doszkalającym w innym ośrodku. I do dzisiaj pamiętam moje zdziwienie kiedy odkryłam że jazda samochodem może cieszyć, a nie tylko powodować skurcze w żołądku...

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •