Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.06.2018
    Postów
    3

    E-learning na kursie prawa jazdy



    Witajcie

    Jest to mój pierwszy post na tym forum więc dzień dobry

    Jetem instruktorem w jednym z krakowskich OSK, nie będę pisał w którym bo nie ma to kompletnie żadnego znaczenia w tym momencie

    Jestem również studentem 3 roku na kierunku Pedagogika jednej z krakowskich uczelni. Nie będę pisał tutaj której bo jak wyżej nie ma to żadnego znaczenia.

    Tyle tytułem wstępu.

    Piszę obecnie pracę licencjacką na temat mniej więcej: "Efektywność tradycyjnej metody wykładowej a metody e-learningowej w zdawalności części teoretycznej państwowego egzaminu na prawo jazdy kat. B - na podstawie badań kursantów..."

    I teraz prośba, ponieważ e-learning na niższe kategorie ciągle jest mało popularny, to ciężko mi znaleźć osoby do badań.

    Dlatego jeżeli ktoś robił kurs e-learningowy na prawo jazdy na kategorię B to zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie szybkiej i krótkiej ankiety (max 10 min) dotyczącej Waszych doświadczeń z tą formą szkolenia. Ankieta jest w 100% anonimowa a jej wyniki posłużą tylko celom badawczym.

    Link do ankiety: https://goo.gl/forms/oeuN18F8ccUmF6mc2

    Z góry pięknie dziękuję za pomoc.
    Grzegorz

    P.S. Jeżeli pamiętacie jakiej firmy (nie którego OSK tylko firmy) był to e-learning (np. grupa Image, prawojazdy.com.pl, itd) to wpiszcie to proszę w ostatnim polu na ostatniej stronie ankiety.

    Do adminów forów: Jeżeli post jest niezgodny z polityką firmy to z góry przepraszam, jednak czasu mam coraz mniej i chwytam się każdej opcji

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    15.11.2018
    Postów
    3


    Moim zdaniem e-learning to średni pomysł lepiej idzie nauka bezpośrednio w szkole no i oczywiście jazdy Chyba, że ktos jest bardzo zapracowany i nie ma kiedy przyjść na zajęcia teoretyczne ale jeśli ma taką możliwość to polecam. Ja chodziłem na naukę jazdy do fajnych instruktorów i wiedza bardzo szybko została mi przekazana. Od pół roku mam prawko i nie wyobrażam sobie nie móc jeździć autem to moja pasja Myślę nad pracą jako zawodowy kierowca.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 23-11-2018 o 21:28 Powód: Reklama

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •