Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    10.03.2008
    Mieszka w
    Gdańsk
    Postów
    1

    Ważność egzaminu teoretycznego



    Witam,

    Mój problem wygląda następująco. Niedługo mija mi termin ważności egzaminu teoretycznego. Czy jest on nadal ważny, jeżeli zapiszę sie na egzamin praktyczny przed upływem tego terminu, mimo iż termin egzaminu praktycznego będzie wyznaczony po terminie upływu ważności egz. teroretycznego? Z mojego punktu widzenia nie są moją winą kolejki w WORDzie i egzamin teoretyczny powinien być wówczas wciąż ważny, ale "mogę się mylić" :/. Więc jak to jest?

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    Czy jest on nadal ważny, jeżeli zapiszę sie na egzamin praktyczny przed upływem tego terminu, mimo iż termin egzaminu praktycznego będzie wyznaczony po terminie upływu ważności egz. teroretycznego?
    Nie jest ważny.
    Nikt ci nie wyznaczy terminu praktyki po upływie ważności teorii nawet jesli będziesz to robiła w czasie ważności teorii. Zapiszą cię wtedy na teorię i praktykę.

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.09.2012
    Postów
    1


    Witam,
    temat stary, ale nie chcę zakładać nowego wątku skoro podobny istnieje, więc się podpinam (mam nadzieję, że pomimo tego ktoś odpowie). Czy gdy chcę się zapisać na egzamin teoretyczny (poprzedniego minęła ważność) to muszę uiścić od razu opłatę za egzamin praktyczny?
    Pytam, ponieważ spotkałam się z taką informacją na stronie PORDu w Gdańsku:
    "W przypadku zdawania egzaminu teoretycznego oraz praktycznego oddzielnie, przed wyznaczeniem terminu egzaminu teoretycznego należy uiścić pełną kwotę za pełen egzamin (teoretyczny oraz praktyczny)."
    Ja sama chciałabym najpierw zdać teorię, a później iść na praktyczny (muszę jeszcze wyjeździć 5h, a chciałabym to zrobić po egzaminie teoretycznym). Przecież przy zapisywaniu się musiałabym (po 3 niezdanych praktycznych) okazać zaświadczenie o wyjeżdżeniu tych dodatkowych godzin, a wolałabym dogadać się z instruktorem, żeby dał mi zaświadczenie szybciej i bezpośrednio przed egzaminem bym je wyjeździła.
    Czy muszę się od razu zapisywać również na egzamin praktyczny?
    Wybaczcie jeżeli zamotałam (chętnie wytłumaczę dokładniej jeżeli coś jest niezrozumiane).
    Bardzo zależy mi na odpowiedzi.
    Pozdrawiam.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •