Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Łódź

  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.02.2008
    Postów
    6

    Łódź



    Czy ktoś ma jakieś wiadomości jak jest z egzaminami na instruktorów w Łodzi? Tzn. jak ze zdawalnością i jak wyglądają.

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    19.02.2008
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    39


    - egzamin teoretyczny (wiadomo, test wielokrotnego wyboru z przepisów ruchu drogowego, metodyki nauczania oraz psychologii)
    - egzamin z metodyki (ustny; należy odpowiedzieć na postawione pytania; wymagana znajomość podstawowych pojęć i zagadnień)
    - praktyczny (jazda pasem ruchu do przodu i tyłu - zadanie wykonuje kandydat, nie mogąc najechać (!) na linię; po zaliczeniu zadania należy odpowiedzieć na pytania egzaminatora dotyczące głównie zasad przeprowadzania egzaminu praktycznego na prawo jazdy).

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.02.2008
    Postów
    6


    Dzięki wielkie! A czy ta część z metodyki jest związana z prezentacją/pokazem zajęć teoretycznych. Bo na forum wszyscy piszą o konspektach na prezentację.

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    19.02.2008
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    39


    Cytat Napisał Lisiczka
    Dzięki wielkie! A czy ta część z metodyki jest związana z prezentacją/pokazem zajęć teoretycznych. Bo na forum wszyscy piszą o konspektach na prezentację.
    Pokaz zajęć teoretycznych był w moim przypadku wymagany tylko na kursie w WORD w Łodzi. Na egzaminie jest tak, jak Ci napisałem, chyba że tym razem coś zmienią.

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.02.2008
    Postów
    1

    Zdałem w Lodzi



    Wczoraj tj.28-03-2008r. zdałem egzamin w Lodzi, nie było łatwo ale udało się i jestem w gronie nowych instruktorów. Testy naprawdę nie są łatwe trzeba dobrze je czytać i za dużo nie kombinować.Po zaliczeniu testu trzeba przejść rozmowę z dydaktykiem odnośnie prowadzenia zajęć omówić cele, metody, użyte środki dydaktyczne w czasie prowadzenia zajęć.Po rozmowie idziesz na plac na jazdę i tu trzeba naprawdę dobrze znać rozporządzenie w sprawie szkolenia i egzaminowania Dz.U nr 217 bo egzaminator zadając pytania stara się udowodnić, że go nie znasz.
    Jeżeli ma ktoś pytania to proszę pisać mam pomocne materiały i postaram się pomóc./ moje gg 4753950/[/b]

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •