Jaka szansa na prace, gdy uzyskam uprawnienia egzaminatora?
Witam serdecznie
Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad zrobieniem uprawnień egzaminatora..mimo że ten kurs trwa 4 miesiące i jest dość drogi nie odstrasza mnie to.. ale nurtuje mnie jedno pytanie, jakie są realne szanse na zatrudnienie po uzyskaniu papierów..??
Re: Jaka szansa na prace, gdy uzyskam uprawnienia egzaminato
Dziękuję za odpowiedz :lol:
Słyszałam o tym, że obecnie są spore braki jeśli chodzi o egzaminatorów i dlatego zainteresowałam się tym tematem, ale chciałam sie upewnić.. bo to żadna sztuka wydać 2000zł czy 3000zł na jakieś kursy, a potem włożyć paper w szufladę.. :(
Nio i mam nadzieję , że do wysypu nie dojdzie :P
Pozdrawiam :wink:
Re: Jaka szansa na prace, gdy uzyskam uprawnienia egzaminato
Cytat:
Napisał Agniecha_q74
Nio i mam nadzieję , że do wysypu nie dojdzie :P
Pozdrawiam :wink:
Jak na razie nic nie wskazuje na to, że będzie "wyyp" nowych egzaminatorów. Obecne pensje odstraszają większość kandydatów:)