Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
-
05-09-2007, 17:34 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.09.2007
- Mieszka w
- częstochowa
- Postów
- 2
Jaka szansa na prace, gdy uzyskam uprawnienia egzaminatora?
-
05-09-2007, 18:12 #2Od dawna na forum

- Dołączył
- 05.12.2006
- Postów
- 512
-
05-09-2007, 23:52 #3Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.09.2007
- Mieszka w
- częstochowa
- Postów
- 2
Re: Jaka szansa na prace, gdy uzyskam uprawnienia egzaminato
Dziękuję za odpowiedz
Słyszałam o tym, że obecnie są spore braki jeśli chodzi o egzaminatorów i dlatego zainteresowałam się tym tematem, ale chciałam sie upewnić.. bo to żadna sztuka wydać 2000zł czy 3000zł na jakieś kursy, a potem włożyć paper w szufladę..
Nio i mam nadzieję , że do wysypu nie dojdzie :P
Pozdrawiam
-
06-09-2007, 15:12 #4Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2006
- Mieszka w
- Wrocław
- Postów
- 340
-
17-09-2007, 23:19 #5Użytkownik
- Dołączył
- 09.07.2007
- Mieszka w
- Wejherowo - Pomorskie
- Postów
- 69


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks