Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
-
12-11-2010, 21:25 #21Od dawna na forum
- Dołączył
- 02.12.2008
- Mieszka w
- będzin
- Postów
- 169
-
12-11-2010, 21:58 #22Od dawna na forum
- Dołączył
- 09.03.2010
- Postów
- 268
Ja Cię bardzo proszę......
Cieszę się że analizujesz dokładnie kto ile razy zdawał. Domyślam się że twój sukces został odniesiony za pierwszym razem czego Ci gratuluję (bo mam nadzieję że tak było) Cieszę się również, że Twoi kursanci odbywają minimum (jak w tym wypadku) 50 godzin kursu teoretycznego. Wręcz ideał instruktora.
Wszystko jest super, tylko nie bądź bardziej papieski od Papieża. Skoro pytanie jest zadane w ten sposób to musisz na nie tak odpowiedzieć. Ja twierdzę nadal że odpowiedział bym 50..... Ty domyslam się zrobił byś dopisek ze minimum tak? Gratuluję poczucia humoru, świeżego umysłu i ciekawego spojrzenia na możliwość odpowiedzi w testach wielokrotnego wyboru.
Nie chce Ci źle wróżyć ale wracając do mojego poprawkowego egzaminu, gdybyś teraz na egzaminach tak odpowiadał jak tu zaproponowałeś to na jednej poprawce by się nie skończyło.
PS Nie wstydzę się tego że nie zdałem za pierwszym razem, nie uważam tego za ujmę na honorze. Nie wiem czy masz taką dobrą pamięć czy sprawdziłeś moją historię na tym forum. Ułatwię Ci..... zdawałem 4 razy i nie uważam nadal tego za wstyd i hańbę. Uważam to za ciekawe doświadczenie, potrafię zrozumieć na jakich głupich błędach można oblać i jak ważne jest bycie na bieżąco z przepisami. Dodatkowo uprawnienia które otrzymałem są tym bardziejdla mnie cenne.
-
12-11-2010, 22:31 #23Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.10.2010
- Postów
- 13
-
14-11-2010, 16:39 #24Od dawna na forum
- Dołączył
- 02.12.2008
- Mieszka w
- będzin
- Postów
- 169
jwrzabek-nie mam zamiaru się z tobą kłócić ,po prostu wyraziłem swoją opinię na temat tego pytania.
Nie wiem czy to pytanie było sformułowane w ten sposób czy anulka uprościła je wpisując tutaj.
Mimo wszystko jestem pod wrażeniem Twojej wytrwałości w osiągnięciu celu, jakim były uprawnienia instruktora (ja bym chyba zrezygnował wcześniej).
Zgadzam się z Tobą że liczba godzin teoretycznych przy robieniu kursu A i B może zostać zmniejszona do 40 godzin.
mimo wszystko pozdrawiam
michal
-
21-11-2010, 19:09 #25Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.10.2010
- Postów
- 13
-
21-11-2010, 19:30 #26Od dawna na forum
- Dołączył
- 09.03.2010
- Postów
- 268
-
13-12-2010, 20:15 #27


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks