Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
-
28-07-2008, 12:09 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 18.05.2008
- Postów
- 7
-
07-09-2008, 20:37 #2Nowy użytkownik
- Dołączył
- 18.05.2008
- Postów
- 7
-
28-12-2008, 18:59 #3Nowy użytkownik
- Dołączył
- 28.12.2008
- Mieszka w
- Gorzów Wielkopolski
- Postów
- 16
Gratuluję sukcesu, chciałbym jednak zadać Ci kilka pytań, gdyż sam jestem z Gorzowa, a czytając od dwóch dni posty na tym forum odnoszę wrażenie, że w każdym mieście egzamin odbywa się wg innych zasad
Pojadę w punktach dla porządku:
1. Jaki był czas oczekiwania na egzamin?
2. Jak rozumiem, najpierw zdaje się egzamin teoretyczny, czyli oprócz typowych testów na daną kategorię rozwiązuje się też testy z psychologii, metodyki, przepisów, zasad prowadzenia OSK itd. Pytanie: czy baza pytań, jakie mogą pojawić się w tych wszystkich testach w Gorzowie, jest dostępna? A jeśli tak, to czy oficjalnie, czy "po cichu"?
3. Kolejny etap po testach to prezentacja wylosowanego zagadnienia. Czy ta baza zagadnień też jest ustalona i udostępniona przed egzaminem?
4. Czy podczas tej prezentacji można posiłkować się własnymi lub udostępnionymi materiałami - konspektami, notatkami, kodeksem? Pytanie może wyda Ci się dziwne, ale mam w rodzinie nauczycieli szkolnych i nikomu do głowy by nie przyszło, aby przyjść np. na hospitację, rzucać temat z głowy i oczekiwać na efekty bez uprzedniego przygotowania się nauczyciela do tego konkretnego tematu.
5. Czy egzamin praktyczny na placu to jedynie prezentacja i przygotowanie pojazdu, jazda po łuku w te i z powrotem oraz górka, czy jeszcze jakieś parkowanie, zawracanie w kopercie itd.?
6. Czy miałaś jakiś problem z zatrudnieniem w Gorzowie? Jakie mniej więcej są stawki?
7. Czy odczuwasz w pracy skutki obecnego kryzysu gospodarczego?
8. Ty pewnie robiłaś kurs w WORDzie, a co sądzisz o szkoleniu w Polonezie?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi, właśnie rozważam wejście w ten zawód i ciekawi mnie opinia kogoś z Gorzowa, kto niedawno był w podobnej sytuacji.Instruktor kat. A,B
-
30-12-2008, 16:31 #4Nowy użytkownik
- Dołączył
- 18.05.2008
- Postów
- 7
witam na wstepie dodam ze nie jestem z gorzowa a ze szczecina i tu tez pracuje
1.czas oczekiwania okolo u mnie bylo 2-3 tygodnie
2.najpierw sa testy 18 pytan na kat.B testy te dla kandydatow na kierowcow
i z metodyki 6 pytan.jak to zdaz to idziesz na prezentacje losujesz pytanie i kilka minut na przygotowanie masz
jesli nie wiesz jak zaczac to ci panowie pomoga hehe. jesli to zaliczysz to idziesz na plac. a na placu zaczynasz od omawiania wszytskiego co jest pod pokrywa silnika potem wsiadasz do auta ustawiasz wszystko i jedziesz łuk ruszanie na wzniesieniu i jedno parkowanie jakie wylosujecie na sali.i po krzyku
a co do pytan to nie sa ujawniane trzeba miec dojscie
ja milam!!!
no i nie wiem jak jest z zatrudnieniem w gorzowie bo w szczecinie bardzo duze zapotrzebowanie jest na instrutorow a stawki u nas to 12-15zl na godzine.
ja obecnie pracuje w szokle ale od nowego roku biore sie za otwarcie wlasnej nie ma to jak na swoim. pozdrawiam
nie mozna sie posilkowac zadnymi swoimi notatkami tzreba miec w głowie!!
-
11-03-2009, 13:41 #5Nowy użytkownik
- Dołączył
- 11.03.2009
- Postów
- 1
Witaj Magda1
. Gratuluję legitymacji instruktora! Ja także myślę o zdawaniu egzaminu w Gorzowie. Gdybyś była tak dobra, to podeślij pytania, jakie udało Ci się zdobyć. Z góry pięknie dziękuję
artbit@neostrada.pl
-
05-10-2010, 20:46 #6Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.10.2010
- Postów
- 13
-
05-10-2010, 21:09 #7Nowy użytkownik
- Dołączył
- 28.12.2008
- Mieszka w
- Gorzów Wielkopolski
- Postów
- 16
-
05-10-2010, 22:19 #8Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.10.2010
- Postów
- 13
-
11-11-2010, 21:16 #9Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.10.2010
- Postów
- 13
-
11-11-2010, 21:34 #10Od dawna na forum
- Dołączył
- 09.03.2010
- Postów
- 268


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks