Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
Temat: jak wy to robicie
Hybrid View
-
12-11-2008, 12:34 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 09.04.2008
- Postów
- 1
jak wy to robicie
Witam , dzis mam egzamin w Opolu juz 8 raz, masakra.
Mam już dość tego jeżdzenia w to miejsce. Czy ktos moze dac jakieś rady na co uważać itp
Za 2 razem bylem najblizej zdania prawojazdy bo praktycznie bylem juz przy osrodku. po 5 razie wsiadajac do samochodu w ktorym mam zdawacegzamin, zastanawiam sie za kazdym razemczy egzaminator z ktorym z którym bede jechał juz mysli o tym zeby mnie oblac, czepiaja sie takich szczegolow... mam dosc. ;[
-
12-11-2008, 14:43 #2Banned
- Dołączył
- 11.11.2008
- Postów
- 8
-
12-11-2008, 16:15 #3
-
13-11-2008, 17:43 #4Banned
- Dołączył
- 11.11.2008
- Postów
- 8
No to wyobraź sobie coś takiego... Jesteś dobrym powiedzmy gitarzystą. Masz swój styl, grasz świetnie itd itd. Przychodzisz do mnie na przesłuchanie i w jego trakcie mylisz jeden dźwięk. Ja ci z góry dziękuję i wskazuje drzwi...
Napisał cman
Popytajcie ojców, znajomych jak się zdawało na prawo jazdy przynajmniej te 10 lat temu i wcześniej.
Aha i żeby nie było. Nie mam na myśli osób które wjeżdżają na zakazy, na nakazach jeżdżą w przeciwnym kierunku itp. Chodzi mi o dobrych 'młodych kierowców', którzy są oblewani za 'byle gówna'
Pozdrawiam
-
13-11-2008, 18:28 #5Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.03.2007
- Mieszka w
- Konin
- Postów
- 279
-
22-11-2008, 21:14 #6Nowy użytkownik
- Dołączył
- 18.11.2008
- Mieszka w
- mazowieckie
- Postów
- 45
nie chcaiałbym się bardzo wymądżać, ale jeśli uważasz, że wszystko robisz dobrze to możesz się odwołać od decyzji egzaminatora, przejrzeć nagranie z egzaminu, albo na następny przyjść z instruktorem prowadzącym tylko wcześniej zgłoś ten zamiar bo go nie wpuszczą, a w ostateczności zmienić WORD,
w końcu Ci się uda, napewno jeszcze nie jesteś rekordzistą




Odpowiedź z cytatem


Bookmarks