Witam , dzis mam egzamin w Opolu juz 8 raz, masakra.
Mam już dość tego jeżdzenia w to miejsce. Czy ktos moze dac jakieś rady na co uważać itp

Za 2 razem bylem najblizej zdania prawojazdy bo praktycznie bylem juz przy osrodku. po 5 razie wsiadajac do samochodu w ktorym mam zdawacegzamin, zastanawiam sie za kazdym razemczy egzaminator z ktorym z którym bede jechał juz mysli o tym zeby mnie oblac, czepiaja sie takich szczegolow... mam dosc. ;[