Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.11.2008
    Postów
    18

    jakie bledy skutkuja przerwaniem egzaminu na placu



    jakie bledy na placu skutkują przerwaniem egzaminu?
    a przy jakich dopuszcza sie powtorke?

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    16.09.2008
    Postów
    101


    Był taki temat nie dawno. Poszukaj.

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.03.2007
    Mieszka w
    Konin
    Postów
    279


    Witam! Mam to na swojej stronce to Ci przekopiowałem. Zycze miłej lektury. Nie uśmiechaj się pod nosem jak to przeczytasz, bo strach niektórych dosłownie paraliżuje i naprawdę robią błędy, których sami po sobie nigdy by się nie spodziewali. Pozdrawiam

    Plac manewrowy
    Czynności kontrolno obsługowe:
    1.nie otwarcie maski samochodu,
    2.zla prezentacja,
    3.nieznajomosc podstawowych elementow, nazewnictwo,

    Sprawdzanie oswietlenia zawnetrznego:
    1.nieznajomość podstawowego oswietlenia pojazdu,
    2.niedbałe sprawdzenie oswietlenia, udawanie,

    Przygotowanie sie do jazdy:
    1.brak pasów,
    2.nie ustawienie zagłowkow , lusterek,
    3.Nie sprawdzenie sygnału dzwiekowego.

    Jazda pasem ruchu do przodu i tylu:
    1.nieprawidłowy bieg,
    2.zaciagniety hamulec awaryjny, reczny,
    3.zgasniecie pojazdu,
    4.zaparowane szyby,
    5.nie upewnienie sie przed ruszeniem,
    6.potracenie pachołka,
    7.przejechanie przez linie,
    8.brak ciaglosci jazdy,
    9.jazda niezgodna z technika kierownia,
    10.zatrzymanie w złym miejscu, wystaje,
    11.nie wykorzystanie powtorki zadania.

    Ruszanie na wzniesieniu:
    1. nie upewnie sie przed ruszeniem,
    2. zła kolejnosc mech. ster. pojazdem, 3.podczas ruszania na wzniesieniu,
    4. za duzo gazu - pisk opon,

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    A włączone światła mijania lub do jazdy dziennej?

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.11.2008
    Postów
    18


    czyli te błędy skutkują przezwaniem egzaminu?
    a jakie błędy można poprawiać?przede wszystkim chodzi mi o jazdę po łuku

  6. #6
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    przerwanie to tak naprawdę czyli bez możliwości poprawki to: uderzenie w tyczkę (pachołek), przejechanie przez linie oraz stworzenie zagrożenia na placu.

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.03.2007
    Mieszka w
    Konin
    Postów
    279


    Jeżeli zatrzymasz sie przed pachołkiem lub przed linią to masz mozliwość podchodzić jeszcze raz. Reasumując tak jak napisł blaszczur, nie możesz ani dotknąć ani przejechać - świadczy to o tym, ze masz wyczucie odległości i panujesz nad samochodem.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •