Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
Temat: Pytanie o nowe przepisy
-
19-11-2008, 14:53 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 19.11.2008
- Postów
- 2
-
19-11-2008, 16:46 #2Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
A co nowe przepisy wchodzą? Jestem instruktorem i przydało by mi się też o tym coś dowiedzieć. Uwielbiam to tylu ludzi mówi o zmianach a nikt nie wie czy wejdą. Na chwile obecna dużo się mówi a nic z tego nie wynika. Ta ustawa miała wejść już od 2 lat i nic z tego. Więc się nie przejmuj.
Odpowiedz na pytanie "gdyby" weszło to zdajesz na nowych zasadach.
-
21-11-2008, 12:24 #3Nowy użytkownik
- Dołączył
- 19.11.2008
- Postów
- 2
Dzieki za informacje
a co przepisow to czytalem na stronie szkolki www.imola.com.pl w aktualnosciach
-
21-11-2008, 23:28 #4Od dawna na forum

- Dołączył
- 05.12.2006
- Postów
- 512
Wyszedł ostatnio nowy artykuł w którym można przeczytać, że na razie żadnych zmian nie będzie.
Napisał Malakos
http://motoryzacja.interia.pl/prawo_...-jazdy,1213091


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks