Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
Hybrid View
-
16-12-2008, 11:39 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 24.10.2008
- Postów
- 11
toyota yaris- kolejność świateł na egzaminie
hej
mam jeszcze jedno pytanie odnośnie mojego poniedziałkowego egzaminu
Otóż chodzi mi o to w jakiej kolejności powinnam pokazywać egzaminatorowi światła w toyocie? czy najpierw te, które można włączyć bez uruchamiania silnika? (U mojego męża w aucie są to mijania, pozycyjne i awaryjne). Nie wiem jak to jest w toyocie. czy lepiej najpierw pozycyjne, mijania, drogowe??? jaka jest prawidłowa kolejność i jakie światła mam włączyć bez uruchamiania silnika a jakie po uruchomieniu , bo nigdzie tego nie znalazłam. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.
-
16-12-2008, 15:05 #2Od dawna na forum
- Dołączył
- 16.09.2008
- Postów
- 101
-
16-12-2008, 15:06 #3Użytkownik
- Dołączył
- 26.11.2008
- Mieszka w
- Warszawa
- Postów
- 81
To zalezy często od egzaminatora. Czasem każą uruchomic silnik i sprawdzasz wszystkie na uruchomionym, czasem po uruchomieniu każą Ci włączyć wszystkie światła, wyjść z auta i omówić, a czasem po uruchomieniu daje Ci polecenie sprawdzenia kilku wyrywkowo podanych przez Niego.
Gdybyś trafiła na ostatni sposób to pamiętaj że przeciwmgłowe zadziałają dopiero po włączeniu świateł mijania a podświetlenie tablicy rejestracyjnej włącza się poprzez włączenie świateł pozycyjnych.
No i jeszcze jedno - aby sprawdzic OSOBIŚCIE (znaczy wyjść z auta i spojrzeć samemu) czy działa światło biegu wstecznego należy wyłączyć silnik i przekręcić kluczyk do stanu "zapalonych kontrolek".Pozdrawiam
Adam Kos
NIE JESTEM JUŻ związany w żaden sposób ze szkołą nauki jazdy BARTEK z Warszawy (byłem jego właścicielem i kierownikiem do końca października 2010 roku).
-
13-02-2009, 12:58 #4Nowy użytkownik
- Dołączył
- 12.01.2009
- Postów
- 14
-
13-02-2009, 20:14 #5Od dawna na forum
- Dołączył
- 06.01.2009
- Mieszka w
- Koszalin
- Postów
- 244
-
22-02-2009, 00:59 #6Użytkownik
- Dołączył
- 26.11.2008
- Mieszka w
- Warszawa
- Postów
- 81
Re: swiatło cofania
Pozdrawiam
Adam Kos
NIE JESTEM JUŻ związany w żaden sposób ze szkołą nauki jazdy BARTEK z Warszawy (byłem jego właścicielem i kierownikiem do końca października 2010 roku).




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks