hej
mam jeszcze jedno pytanie odnośnie mojego poniedziałkowego egzaminu Otóż chodzi mi o to w jakiej kolejności powinnam pokazywać egzaminatorowi światła w toyocie? czy najpierw te, które można włączyć bez uruchamiania silnika? (U mojego męża w aucie są to mijania, pozycyjne i awaryjne). Nie wiem jak to jest w toyocie. czy lepiej najpierw pozycyjne, mijania, drogowe??? jaka jest prawidłowa kolejność i jakie światła mam włączyć bez uruchamiania silnika a jakie po uruchomieniu , bo nigdzie tego nie znalazłam. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.