Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
Widok drzewa
-
16-12-2008, 11:39 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 24.10.2008
- Postów
- 11
toyota yaris- kolejność świateł na egzaminie
hej
mam jeszcze jedno pytanie odnośnie mojego poniedziałkowego egzaminu
Otóż chodzi mi o to w jakiej kolejności powinnam pokazywać egzaminatorowi światła w toyocie? czy najpierw te, które można włączyć bez uruchamiania silnika? (U mojego męża w aucie są to mijania, pozycyjne i awaryjne). Nie wiem jak to jest w toyocie. czy lepiej najpierw pozycyjne, mijania, drogowe??? jaka jest prawidłowa kolejność i jakie światła mam włączyć bez uruchamiania silnika a jakie po uruchomieniu , bo nigdzie tego nie znalazłam. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks