Pokaż wyniki od 1 do 10 z 106
Temat: Jazda na luzie
Widok drzewa
-
06-11-2009, 15:07 #11Od dawna na forum
- Dołączył
- 24.09.2009
- Postów
- 102
Co w BMW? Tak samo przy hamowaniu przód jest dociążany, jak w każdym innym pojeździe
Przy hamowaniu silnikiem tył pojazdu pomaga ci skręcać przez to że hamują tylne koła a nie przednie dochodzi do nadsterowności w rezultacie przy złej redukcji może dojść do obrucenia pojazdu
Widzę że nadal upierasz się do jazdy na luzie.
Mam nadzieje że nie szklolisz tak ludzi.
A co w przypadku gdy zgaśnie samochód na luzie przestaje działać prawidłowo hamulec kierownica jeżeli mamy wspomaganie a gdy trzeba nagle dodać gazu aby uciec od kolizji .?Dojechać i żyć




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks