Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
-
03-08-2007, 12:02 #11Nowy użytkownik
- Dołączył
- 30.07.2007
- Postów
- 6
Witaj polo. masz świętą rację. niestety tak jest. Tam gdzie taniej , to i gorzej.
NIESTETY ludzie patrzą na cenę, ale i tak później trzeba poprawiać po niektórych ośrodkach. to jest nsjgorsze, bo nieraż trzeba zdziałać cuda w 5 godzin, a przeważnie mamy na to 30.
najgorsze jest to, że jeżeli kursant chce odejść z takiej szkoły, to ma zajebiste problemy. Jestem zdania , że albo robimy coś dobrze, albo wcale tego nie róbmy. Pozdrawima serdecznie.
-
04-08-2007, 10:46 #12Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
na moim terenie są szkoły które chcą za kurs o 850 zł ale każą sobie płacić za dojazd do miasta gdzie jest egzamin a potem godzina dodatkowa kosztuje po 45 zł. do miasta gdzie odbywa sie egzamin jest ok 50km. Taka cena przyciąga ludzi ale jak sie dowiadują ile trzeba zapłacić potem to i tak wychodzi ponad 1000zł. U mnie cena kursu jest 1100zł bez dodatkowych opłat za dojazdy. Jak narazie narzekam tylko na brak większej ilości wolnego czasu.
-
04-08-2007, 16:39 #13Od dawna na forum
- Dołączył
- 05.09.2005
- Mieszka w
- Będzin.Czeladź,Sosnowiec
- Postów
- 236
Pozdrawiam
Spokojny instruktor z Zagłębia
-
04-08-2007, 18:58 #14Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2006
- Mieszka w
- Wrocław
- Postów
- 340
Pewnie że popieram!
Napisał Włodek
W taki sposób będzie wiadomo o jaki region chodzi.
Wystarczy porównać ceny kursów w Warszawie i np. w Rzeszowie, aby zobaczyć jak wielkie są różnice. Dla przeciętnego warszawiaka 2000 zł za kurs to w miarę do przyjęcia cena, ale dla kogoś z małej miejscowości jest to bariera nie do przeskoczenia.
-
05-08-2007, 11:52 #15Użytkownik
- Dołączył
- 09.07.2007
- Mieszka w
- Wejherowo - Pomorskie
- Postów
- 69
Jeśli cena w małej miejscowości za kurs prawa jazdy w wysokości 2000 złotych jest nie do przeskoczenia to co mają powiedzieć ludzie którzy chcą robić prawko na wyższe kategorie?9 z reguły zdecydowanie droższe) Szkolic się gdzieś na klepisku za 1/3 tego co powinno być i potem siać zagrożenie na drogach?
Napisał Adamus
-
05-08-2007, 15:12 #16Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
-
07-08-2007, 22:10 #17Od dawna na forum
- Dołączył
- 05.09.2005
- Mieszka w
- Będzin.Czeladź,Sosnowiec
- Postów
- 236
-
07-08-2007, 22:18 #18Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks