Witam

w lutym wybieram się na egzamin i nie wiem czego mam się spodziewać (z tego co widzę każdy ośrodek przeprowadza go inaczej:/) a nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat egzaminu w kaliszu:/
Czy ktoś wie jak zdaje się w Kaliszu?
Na co zwrócić uwagę?
Jak po kolei w ogóle przebiega egzamin?
Jaka jest zdawalność?
Może ktoś ma bazę pytań?

Pozdrawiam