Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
Widok drzewa
-
14-01-2010, 00:08 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 13.01.2010
- Mieszka w
- WLKP
- Postów
- 12
Egzamin na instruktora w Kalisz 02.16
Witam
w lutym wybieram się na egzamin i nie wiem czego mam się spodziewać (z tego co widzę każdy ośrodek przeprowadza go inaczej:/) a nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat egzaminu w kaliszu:/
Czy ktoś wie jak zdaje się w Kaliszu?
Na co zwrócić uwagę?
Jak po kolei w ogóle przebiega egzamin?
Jaka jest zdawalność?
Może ktoś ma bazę pytań?
Pozdrawiam




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks