Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
-
16-02-2010, 10:43 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 06.11.2009
- Postów
- 11
Wrocław - jaką firmę polecacie do założenia gazu w CLIO 1.2?
Proszę o informacje gdzie zakładaliście instalacje gazowe do auta jak w temacie. We Wrocławiu firm jest dużo, więc wolałabym wybrać taką która juz robiła takie auta i nie ma problemów typu błędy w komputerze, dławienie itp. Proszę także o informacje o kosztach takiej instalacji w danej firmie.
z góry dziekuję i pozdrawiam
-
16-02-2010, 13:12 #2Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.01.2009
- Mieszka w
- Wrocław
- Postów
- 279
Jeśli jesteś w stanie zapłacić 3300zł
i chcesz mieć święty spokój pisz na priv.
Ja mam na instalacji zrobione ponad 60tyś i przypominam sobie tylko o niej kiedy trzeba zatankować i wymienić filterki co 15tyś km. Sama się włącza, sama przełącza i jak gaz się skończy - sama wyłącza
Nie będę pisał na forum, bo po co zaraz ma być, że robię reklamę. Ale na tej instalacji jeździ już paru znajomych i każdy zadowolony jak ja
Nie jest sztuką samochód rozpędzić, ale zatrzymać go tam, gdzie życzy sobie kierowca.


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks