Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
-
16-07-2007, 10:34 #21Użytkownik
- Dołączył
- 09.07.2007
- Mieszka w
- Wejherowo - Pomorskie
- Postów
- 69
Niestety ale się z Tobą nie zgodzę.
Napisał tygr
Jednoosobowo prowadzić ośrodek? To kiedy będzie otwarte biuro? W czasie wykładów? Lub kiedy będą prowadzone wykłady? W czasie jazdy? Powiedz, jak jedna osoba może wszystko razem poołączyć? Zakładając, że ma choćby 5 kursantów miesięcznie. To jakby nie liczyć to 150 godzin jazd, a wykłady? A praca biura? A egzaminy?
Niestety to co widzę w jednoosobowych ośrodkach dzieje się ze szkodą dla kursanta. (nieujmując nic instruktorowi który może być całkiem dobry)
Ja osobiście pracuję w dużym gdzie instruktorów jest 8, a wszystkie działania są podzielone na biuro, wykłady, praktyki.
(dla zainteresowanych - www.sotas.3h.pl)
-
18-07-2007, 07:44 #22Od dawna na forum
- Dołączył
- 11.06.2007
- Postów
- 118
Jednoosobowy w znaczeniu z jednym instruktorem który może jezdzic od 8 do 17 z godzinna przerwa np. na obiad a od 17 robic 2 godziny wykladów - w ten sposób może "przerobic" około 10 osób w czasie nie duzo przekraczającym miesiac. A biuro zawsze moze poprowadzic ktos kto chce odbyc np.staz - mowie tu oczywiscie o maksymalnym cieciu kosztów "administracyjnych".
-
18-07-2007, 08:23 #23Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428
Tyle co ja wiem to jednoosobowe firmy nauki jazdy to są firmy rodzinne gdzie ktoś jeździ z rodziny i jest on opłacany w ZUS a reszta rodziny "pomaga". A tak pyzatym to 8 osobowa firma to jest coś dużego ? Sam pracuje w takiej firmie a co jej do poważnych molochów które posiadają po 20 samochodów i więcej (instruktorów przynajmniej 30) przecież to jest fabryka.
-
18-07-2007, 16:33 #24Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2006
- Mieszka w
- Wrocław
- Postów
- 340
-
24-07-2007, 18:51 #25Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2006
- Mieszka w
- Wrocław
- Postów
- 340
WORD kielce - nowe samochody:
http://www.naukajazdy.pl/aktualnosci...anie_1219.html
-
25-07-2007, 14:44 #26Od dawna na forum
- Dołączył
- 11.06.2007
- Postów
- 118
-
25-07-2007, 14:45 #27Od dawna na forum
- Dołączył
- 11.06.2007
- Postów
- 118
-
25-07-2007, 15:19 #28Od dawna na forum
- Dołączył
- 20.05.2007
- Postów
- 206
Cenna informacja dziekuję! Czy nie wiadomo czegoś o zmianie aut w WORD Radom?
MICRA przez najbliższe 2 lata bo na tyle jeszcze jest umowa. Najprawdopodobniej zostanie przedłużona na nastepne 3 lata. Nie sugerujcie sie peugotami bo to sa słuzbówki wordu, nie do egzaminów.
Info z WORDu więc można smiało kupywać/dokupywac micre.
W sumie dobre autko do nauki, moja juz 30000 zrobiła, silnik 1.4 + gaz sekwencja. oprócz serwisu po 15.000 i 30.000, kabli WN, świec nic nie robiłem. spalanie 6-7 gazu.
gorsza sytuacja jest w lublinie, jest corsa i aveo. mają jedno wycofać i nie wiadomo co bedzie dalej. Mi w sumie podobała się oferta na 207, 20% rabatu, także diesla z klima, w metalicu, z radiem cd można za 40k zł wyrwac.
pozdrawiam
-
26-07-2007, 08:04 #29Od dawna na forum
- Dołączył
- 11.06.2007
- Postów
- 118
-
26-07-2007, 11:09 #30Od dawna na forum
- Dołączył
- 20.05.2007
- Postów
- 206


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks