Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
Widok drzewa
-
13-06-2007, 07:40 #1Od dawna na forum
- Dołączył
- 11.06.2007
- Postów
- 118
jakie auta w waszych WORDach?
Dlaczego nie jest ustalony jeden samochod egzaminacyjny na dana kategorie w całym kraju? Czy nie dalo by sie ustalic np. dla kategorii B Fiata Pandy - małe auto dobre dla zdających a dla szkół tanie w zakupie i eksploatacji - a nie np. jak jest w Tarnobrzegu Peugotow 207 ktorego podstawowa wersja kosztuje ponad 40000? Co myslicie na ten temat?




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks