Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
-
02-08-2007, 21:40 #41Nowy użytkownik
- Dołączył
- 15.04.2007
- Mieszka w
- Głogów
- Postów
- 5
-
03-08-2007, 08:00 #42Od dawna na forum
- Dołączył
- 20.05.2007
- Postów
- 206
Nie może byc jednej marki w całym kraju. Yariska może byc niezła, tak jak micra. Yariske można kupic po rabacie nawet za 37000zł.
Clio ostatnio oglądałem, totalnie nie nadaje sie na "L", ciężko bedzie ludziom cofać patrząć przez tylną szybę.
Jedyne co moga zrobic wordy, to podpisywać umowy na dłużej niż 3 lata, żebysmy mogli odrobic nowe samochody.
pozdrawiam
-
03-08-2007, 09:35 #43Nowy użytkownik
- Dołączył
- 03.08.2007
- Postów
- 10
W WORD-zie w Tarnowie od września będzie tylko Renault Clio. Do tej pory był Opel Corsa, Punto i Grande Punto. Egzamin mam 21 sierpnia więc jeszcze będę zdawał na Oplu, ale jak przyjdzie mi ewentualnie zdawać poprawkowy egzamin we wrześniu w Clio to ja nie wiem jak to będzie wyglądać.... Niby jest to dodatkowa motywacja by zdać za pierwszym razem :P
Panowie instruktorzy co sądzicie o Renault Clio???
-
03-08-2007, 09:40 #44Od dawna na forum
- Dołączył
- 20.05.2007
- Postów
- 206
-
24-08-2007, 16:50 #45Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2006
- Mieszka w
- Wrocław
- Postów
- 340


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks