Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
Widok drzewa
-
17-06-2007, 11:51 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 17.06.2007
- Postów
- 1
Instruktorzy z Lublina ( walczymy o godziwe zarobki)!!!
Ile zarabiacie koledzy z Lublina i okolic? 5,6,7 zł za godz. Za 60 minut wielkiej odpowiedzialności i dużego ryzyka dostajemy równoważność paczki papierosów... Jesli jest ktos , komu to odpowiada - jego sprawa, pozostałych zapraszam do dyskusji: Co mozemy zrobic aby skutecznie powalczyc o godziwe stawki za naszą pracę. Zachęcam do wypowiedzi i czekam na pomysły. Powiadomcie kolegów o tym temacie.
Razem możemy więcej




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks