Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
Widok drzewa
-
28-11-2010, 12:49 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 24.10.2010
- Mieszka w
- Siedlce
- Postów
- 28
Lublin sesja egzaminacyjna 29 listopad do 5 grudnia
Proszę o usunięcie tego tematu dopiero po 5 grudnia. Będzie czyściej i klarowniej a sesja się zbliża.
Witam, wybieram się jutro na egzamin do lublina, obejrzeć. Swój mam 4 grudnia. Czy ktoś jeszcze chce zrobić analogicznie. ? Może wymienimy się materiałami wypytamy jutro i wymienimy się także uzyskanymi w ten sposób informacjami. Chyba nie tylko ja czuję że jeszcze jest sporo do nadrobienia choć wydaje się że i sporo się zrobiło. Zasadniczo nie ma już o co walczyć biorąc stawki, więc tylko ludzie którzy chcą to robić starają się o uprawnienia.Instruktor Kat A i B




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks