Mam prośbę.
Napiszcie mi prosze w jaki sposób uzyskac dofinansowanie z UP na samochód, czy można kupić samochód za całość dofinansowania i czy trzeba otwierać szkołe czy tylko można kupic samochód i jeździć dla innej szkoły-będę wdzięczny za podpowiedź.
74andrew@interia.pl