Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
Temat: Grande Punto- sprzedam
Widok drzewa
-
18-12-2010, 21:12 #1Od dawna na forum
- Dołączył
- 09.03.2010
- Postów
- 268
Grande Punto- sprzedam
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem Grande Punto, przystosowanym do NJ to mam takowego na stanie
Rocznik 2008, przebieg 43 tys, na "L-ce" od października 2010r.
Nie będę się rozpisywał na temat wyposażenia żeby na ogólnym nie zanudzać. Jeżeli ktoś będzie miał pytnia to proszę o info na priv albo na maila:
info@osk-instruktor.pl
PS Sprzedaję z wiadomych względów bo jestem ze Śląska(wymiana na Yarisa).




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks