Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.12.2012
    Postów
    10


    Ja też mam dwa lata prawko i też żadnych kolizji wypadków ani nawet kontroli Oby tak już zawsze

  2. #22
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.10.2012
    Postów
    38


    Cytat Napisał angelikan Zobacz post
    Ja też mam dwa lata prawko i też żadnych kolizji wypadków ani nawet kontroli Oby tak już zawsze
    trzymam kciuki! i życzę powodzenia na drodze!

  3. #23
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.12.2013
    Postów
    1


    Postanowiłem się zarejestrować, aby zabrać głos. Ja również jestem w posiadaniu prawa jazdy, lecz dopiero od niecałego roku. Skończyłem kurs w Kursancie i zdałem za pierwszym razem, chociaż w to nie wierzyłem. Nie dlatego, że mnie słabo przygotowali, czy coś – wręcz przeciwnie. Po prostu większość nie zdaje od razu. Miałem szczęście. Jeśli chodzi o samą szkołę, na pewno warto, ale to już samodzielnie trzeba się przekonać. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  4. #24
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.01.2014
    Postów
    2


    też jestem już w posiadaniu prawa jazdy. Rowniez zadnego mandatu, ale to pewnie datego, że nie mam nawet kiedy jechać w trase racji tego ze nie posiadam samochodu :/

  5. #25
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    16.01.2014
    Postów
    2


    też jestem już w posiadaniu prawa jazdy. Również żadnego mandatu, wypadku ani kontroli
    ale to pewnie dlatego, że nie mam nawet kiedy jechać w trase racji tego ze nie posiadam samochodu :/

  6. #26
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.01.2014
    Postów
    7


    A mnie policja zatrzymała do kontroli już tego samego dnia, co odebrałem prawko :P Ma się to szczęście. Sprawdzali nawet takie szczegóły jak gaśnica i apteczka :P Oczywiście wszystko się zgadzało, zatem nie miałem się czego obawiać, ale jakiś tam stres zawsze towarzyszy w spotkaniach z niebieskimi Myślę więc, że 2 lata bez jakiejkolwiek kontroli, zatrzymania duży fart

  7. #27
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    Apteczki miałeś prawo nie mieć

  8. #28
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    17.01.2014
    Postów
    7


    Wiem, że nie musiałem mieć apteczki, ale pytają, no to pokazałem, że jest. Popatrzyli że młodziak, można powiedzieć, że świeżo po zdaniu prawka, to się czepiali, a może coś by im wpadło do kieszeni :P A raczej nie im Jednak nie była to moja jedyna kontrola. Raz kazali mi dmuchać, wykazało 3 promile, przestraszyłem się z czym był ten obiad, bo przecież nic nie piłem, dmuchnąłem jeszcze raz i 0.00

  9. #29
    Od dawna na forum
    Dołączył
    14.11.2010
    Mieszka w
    DZG
    Postów
    732


    Poważnie? To mieli coś z alkomatem

  10. #30
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.01.2014
    Postów
    1


    Myślę, że każdego dotyka dylemat przed wyborem jakiejkolwiek szkoły. To nigdy chyba nie jest aż tak łatwa decyzja. Tutaj jednak się nie zastanawiałam długo, mam dobrą przyjaciółkę, której w pełni ufam. Wręcz nakazała mi się zapisać do Kursanta. Obym nie żałowała.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •