Ta? Jeszcze jakąś "elokwętną" wypowiedź przedstawisz?


PS Dobrze, że zacytowałeś cały mój post, bo bez tego w życiu nikt by się nie domyślił, do kogo piszesz...

PPS Przy okazji, odnośnie do tego: http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...ll=1#post11412 i tego: http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...ll=1#post13060 - czy mogę liczyć, że kiedyś dostanę odpowiedź? Wprawdzie to tylko drobiazg pośród wszystkich innych przypadków, kiedy nie potrafiłeś odpowiedzieć na zadane pytania, ale to jakoś szczególnie utkwiło mi w pamięci i ciekawość mnie zżera.