Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    24.11.2011
    Postów
    8


    Bo są tacy którzy teorii nie zdadzą ale to mogła być jakaś słabsza grupa bo może nie zdali teorii za pierwszym razem ale zdali egzamin praktyczny.A z resztą Pani nie wie jak może było naprawdę ja wiem że bardzo dużo osób chwali Pana Bogumiła.A jak się panie nie podobało to nie musi panie naprawdę pisać tego na forum bo może pani zniesławić Pana Bogumiła a to naprawdę nie jest miłe jeśli pani ma jakieś zastrzeżenia co do nauki Pana Bogumiła to mogła Pani mu powiedzieć a nie robić to w taki sposób.

  2. #22
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.11.2011
    Postów
    7


    W tym momencie sama się Pani plącze w tym co Pani mówi, bo raz Pani sugeruje innym że są słabi i wyżywają się na forum (wg Pani) a za drugim broni Pani te osoby. Poza tym, przecież nie po to założyłam ten temat, żeby zrobić na złość i zniesławić p. Bogumiła, tylko po to by ostrzec innych kandydatów. Gdybym powiedziała to w rzeczywistości, to nikt poza nim by się tego nie dowiedział, a nie taki miałam cel.

  3. #23
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    Kursantko 13 czy odpowie pani na pytanie i poda swojego poprzedniego nicka?

  4. #24
    Od dawna na forum
    Dołączył
    19.09.2011
    Postów
    469


    pani kursantka13 to Pan Bogumił, nie ma innej rady,
    jak można nie przypomnieć sobie hasła skoro jest taka opcja??
    wystarczy trochę ruszyć głową nie tyle co na egzaminie

  5. #25
    Od dawna na forum
    Dołączył
    16.12.2009
    Postów
    362


    Cytat Napisał oszukanykursant Zobacz post
    Nie podpisywałam żadnej umowy... Wydawało mi się, że skoro zapłaciłam już 800zł (2/3 rata), to gdy zrezygnuję, to pieniądze przepadną.
    Ks-rider - o wiele bardziej wolałabym usłyszeć co źle robię, żeby ktoś na mnie nakrzyczał, niż jazdę w milczeniu tak jak to wyglądało w przypadku pana Bogumiła - zero uwag, rad, pochwały - w zasadzie człowiek po skończeniu kursu w ogóle nie wie na czym stoi.
    1. To pierwszy blad - zawsze podpisuje sie umowe

    2. Nawet gdybys nie podpisal to byles w kartotece co jest rownoznqaczne

    3. Pokwitowanie za wplate chociaz wziales ?

    Znam takowych ktorzy tak " szkola " moja zona tez na takiego sie zalapala, pozniej ja musialem po nim poprawiac.

    .

  6. #26
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.11.2011
    Postów
    7


    Jedyny dokument jaki otrzymałam od firmy, to dowód wpłaty, o który i tak musiałam się prosić kilka razy. A i jeszcze dokumenty, które trzeba było zanieść do ośrodka egzaminowania ale Pan Bogumił ciągle zapominał mi je przynieść, bo ciągle zapominał je wypisać. W końcu sama musiałam jechać po nie kiedy skończył się mój kurs.
    Ostatnio edytowane przez oszukanykursant ; 26-11-2011 o 19:29

  7. #27
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    24.11.2011
    Postów
    8


    Ja mam na imię Urszula to po pierwsze,a po drugie ja wiem jak można zepsuć komuś życie takim wpisem sama tego doświadczyłam więc zareagowałam bo wiem jakie są tego konsekwencję jak pani się nie podobało to mogła pani powiedzieć to wprost.I to nie jest ostrzeżenie dla tych co zaczynają kurs.To jest zniesławienie.I jeszcze raz powtarzam,że będąc na ej stronie tylko czytałam bo od 3 miesięcy nie miałam potrzeby się logować,a zapomniałam dlatego ,że mam 15innych loginów i haseł i nie jestem w stanie spamiętać.

  8. #28
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.11.2011
    Postów
    7


    Nie czuję się winna, mówię czystą prawdę, a na dobrą reputację trzeba sobie zasłużyć. Gdy krytykuje Pani smak jakiegoś dania to znaczy, że zniesławia Pani kucharza? Nie przesadzajmy...
    Ostatnio edytowane przez oszukanykursant ; 26-11-2011 o 21:28

  9. #29
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    No to ci powiem, że nie masz tutaj innego loginu. Wszystko da radę sprawdzić.

  10. #30
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    24.11.2011
    Postów
    8


    Ja miałam konto razem z moim znajomym.Miałam na 100% .To nie jest prawda ta "prawda" jest tylko według pani a na dobrą opinię Pan Bogumił zasłużył.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •