Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
Widok drzewa
-
30-07-2007, 04:20 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 30.07.2007
- Postów
- 6
''L'' na dachu znaczy LEDWIE JADE - WYTRĄBIĆ!!!!!!!!
Jestem spokojnym, opanowanym i bardzo cierpliwym instruktorem do czasu kiedy usłyszę trąbienie kierowców stojących za nami, gdy biednemu kursantowi zgaśnie autko. niestety wyglądam jak
.
KREW MI SIĘ W ŻYŁACH PSUJE, kiedy jakiś BARAN stojący za nami wymachuje łapami...Mam ochotę włączyć wsteczny bieg i....
Napiszcie jak sobie radzicie z takimi kierowcami??
a może trzeba nakleić na tylną szybkę znaczek zakazu używania sygnału dźwiekowego z wielkim napisem:
ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ???!
CIEPLUCHNO POZDRAWIAM.




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks