Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.07.2007
    Postów
    6

    ''L'' na dachu znaczy LEDWIE JADE - WYTRĄBIĆ!!!!!!!!



    Jestem spokojnym, opanowanym i bardzo cierpliwym instruktorem do czasu kiedy usłyszę trąbienie kierowców stojących za nami, gdy biednemu kursantowi zgaśnie autko. niestety wyglądam jak .
    KREW MI SIĘ W ŻYŁACH PSUJE, kiedy jakiś BARAN stojący za nami wymachuje łapami...Mam ochotę włączyć wsteczny bieg i....
    Napiszcie jak sobie radzicie z takimi kierowcami??
    a może trzeba nakleić na tylną szybkę znaczek zakazu używania sygnału dźwiekowego z wielkim napisem:
    ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ???!
    CIEPLUCHNO POZDRAWIAM.

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    06.12.2006
    Postów
    1,268


    Też myślałem o takim napisie , tylko raczej w formie tablicy, na której można było by to wyświetlać.
    Sam nie raz mam ochotę pacnąć takiego palanta, ale co mi to da? Trudno, po prostu to olewam. A jeśli to jest kwestia blokowania tylko jednego buraka, to nawet nie pomagam wtedy ruszyć, niech zgaśnie jeszcze ze dwa razy i burak sobie jeszcze dodatkowo poczeka.

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    20.05.2007
    Postów
    206


    mnie jak ktoś wkurza trąbienie i miganiem za mną na skrzyżowaniu to:
    każe kursantowi wrzucic wsteczny
    przegazówka,
    oczywiście przytrzymuje sprzegło żeby samochód naprawde nie ruszyl do tyłu.
    zobaczenie miny buraka za tobą - BEZCENNE.
    wiem że to troche odbiega od nauki prwidłowego zachowania na drodze, ale trzeba ludzi tez uczyc jak tepić buractwo.!!!
    pzdr

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    340


    Cytat Napisał norian
    mnie jak ktoś wkurza trąbienie i miganiem za mną na skrzyżowaniu to:
    każe kursantowi wrzucic wsteczny
    przegazówka,
    oczywiście przytrzymuje sprzegło żeby samochód naprawde nie ruszyl do tyłu.
    zobaczenie miny buraka za tobą - BEZCENNE.
    wiem że to troche odbiega od nauki prwidłowego zachowania na drodze, ale trzeba ludzi tez uczyc jak tepić buractwo.!!!
    pzdr
    Dobry sposób

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.07.2007
    Postów
    6


    siemanko
    Wczoraj rozmawiałam z moim kolegą instruktorem.Uśmiałam się do łez...
    ma swój bardzo oryginalny sposób:''[i]jak ktoś trąbi, włączam awaryjne, zaciągam ręczny i przechodzę czereśniaka z tyłu. wyciągam mu kluczyki ze stacyjki i wyrzucam na chodnik.... zanim je weźmie, odpali auto, to my spokojnie ruszymy...''
    Nikt się go jeszcze nie czepił , bo ma ponad 2metry wzrostu. jak to dobrze takiemu.... no cóż.Ja jestem tylko kobiecinką serdeczne pozdrowionka dla wszystkich.... [/b]

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.06.2007
    Mieszka w
    DOLNY SLĄSK
    Postów
    12


    jesem za tym wstecznym (ylko bez sprzęgła i kursant niech sie nie odzywa przy policji a ty mów ze stojisz se a ten aran z tyłu cie walnoł oj bedzie miał kłopoy)to oczywiscie zart ale sposub ze wstecznymi sprzęgłem jest super pozdrawiam

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.06.2007
    Mieszka w
    DOLNY SLĄSK
    Postów
    12


    ojoczywiscie sposób i zjadłem pare liter jestem zmęczony pozdrawiam

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09.07.2007
    Mieszka w
    Wejherowo - Pomorskie
    Postów
    69


    NIestetyt ale u nas w trójmieście też takie gamonie się zdarzają. Wiadomo sezon letni masa turystów wszędzie korki, a uczyc gdzieś trzeba.
    Jeśli ktoś nagminnie na mnie trąbi to włącze awaryjne, podnosze maske do góry i ze stoickim spokojem mówie do tego nerwósa (nerwóski), "czego trąbisz! Nie widzisz, że się zepsuł? Taki dobry kierowca jesteś, że innych chcesz pouczać trąbieniem a tak blisko podjeżdzasz" Z reguły zawswze ten ktoś podniesie rękę w formie przeprosin.

  9. #9
    Od dawna na forum
    Dołączył
    12.07.2007
    Mieszka w
    LU
    Postów
    137


    Bobik....pomysł bardzo sympatyczny i generalnie nie niesie za sobą żadnych nieprzyjemności.
    Pozdrawiam

  10. #10
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    24.01.2007
    Postów
    3


    Nie możesz dać się wyprowadzić z równowagi bo wtedy jesteś przegrany. Podchodzisz do barana i bardzo uprzejmie pytasz przepraszam czy coś się stało?
    Numer ze wstecznym stosuję od 8 lat, nauczył mnie kursant jak przez pomyłkę wrzucił wsteczny a ja nie mogłem załapać co gość z tyłu chce. Jest to skuteczne. A dla własnego zdrowia nie reagujcie na baranów. Pozdrawiam wszystkich z Dębicy i Rzeszowa

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •