Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
Hybrid View
-
31-07-2007, 16:18 #1Od dawna na forum
- Dołączył
- 18.09.2006
- Mieszka w
- Wrocław
- Postów
- 340
Artykuł przydatny instruktorom
-
03-08-2007, 12:26 #2Od dawna na forum
- Dołączył
- 12.07.2007
- Mieszka w
- LU
- Postów
- 137
Ten przepis wg mnie jest bardzo krzywdzący. Wystarczy, że odmówisz przyjęcia mandatu za złe parkowanie sprawa trafi do Sadu i .... koniec. Natomiast osoba skazana wyrokiem np. za morderstwo, gwałt, zboczeniec i cały margines społeczny może być instruktorem.
Gdzie tu sprawiedliwość i zdrowy rozsadek?
Pozdrawiam i życze szerokiej drogi




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks