Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 164
  1. #121
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    23.01.2013
    Postów
    7


    Viko, jeszcze jedno pytanie. Jeśli w marcu zdawałeś na starych zasadach to jaka jest różnica jeśli chodzi o testy? Takie same pytania a ewentualnie inny układ, czy całkiem nowe zestawy?

  2. #122
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.05.2013
    Postów
    1


    Czesc , Mam pytanie... w Styczniu zdawałem egzamin na instruktora na starych zasadach w Lublinie , zdałem Testy i wykład, nie zdaęłm częsci praktycznej na placu... teraz za nie dlugi czas bede mial egzamin praktyczny , Czy moze mi ktos pomoc i powiedziec z czego mam sie pouczyc, może ma ktos jakis skrot ustawy (czy tez jakies inne zrodla) ktora bedzie obowiązywałą czesc praktyczną egzaminu czyli plac i miastu teraz już... ? Jak to bedzie wyglądac na miescie prowadzenie tego egzaminu.. ?

    Osrodek w którym robilem kurs nie jest zbytnio przychylny zeby mi pomoc bądz dostarczyc materiały za darmo.
    Dziekuje z góry.

  3. #123
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.01.2013
    Postów
    23


    Cytat Napisał viko Zobacz post
    pytania proste:
    3 było coś o nowych żarówkach- żernikowe itp
    O pierwsze GRATULACJE a odnośnie tego pytania to nie było coś w rodzaju "Czego nie osiadają żąrówki bi-xenowe?żarnika/dwuch elektrod/przesłony" ? Bo takie pytanie miałem na wewnętrznym i tak mi się skojarzyło

  4. #124
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.03.2013
    Postów
    9


    czesc wiecie moze czy dzis 13.05 byl juz w lublinie egzamin?

  5. #125
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.03.2013
    Postów
    9


    Cytat Napisał Signar Zobacz post
    O pierwsze GRATULACJE a odnośnie tego pytania to nie było coś w rodzaju "Czego nie osiadają żąrówki bi-xenowe?żarnika/dwuch elektrod/przesłony" ? Bo takie pytanie miałem na wewnętrznym i tak mi się skojarzyło
    WIec ktora odpowiedz do tego pytania jest prawidlowa?

  6. #126
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.01.2013
    Postów
    23


    ^^ bi-xenony nie posiadają żarnika. Natomiast egzaminy pewnie zaczęły się o 16.00

  7. #127
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.03.2013
    Postów
    9


    witam jestem juz po dzisiejszym egzaminie na okolo 30 osob zdalo 5. testy zbytnio sie nie zmienily moj zestaw nie byl mocno trudny mialem nr 3 poprostu trzeba sie naprawde pouczyc do tego egzaminu i bedzie latwy i przyjemny zycze powodzenia wszystkim!! komisja wspominala o zlej pracy starostw ktore nie wysylaja zawiadomien o egzaminie takze lepiej dzwonic bezposrednio do luw

  8. #128
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    12.01.2013
    Postów
    8

    egz forma



    a jak ten egz wyglądał na papieże czy komputer a pytania stare testy???skoro mówisz zestaw 3

  9. #129
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2013
    Postów
    4


    Hej. ja mam egzamin jutro o 16. BOdzix jakbys mogl opowiedziec coswiecej o tym egzaminie?duzo ludzi wyjechalo na miasto ?
    pozdrawiam

  10. #130
    Od dawna na forum
    Dołączył
    02.01.2013
    Postów
    345


    ja zdawałem w marcu na nowych zasadach.
    A jeśli chodzi o egz praktyczny to na lepsze wyszło tym co boją się rękawa, gdyż losuje się dwa zadania z rozporządzenia których chyba jest 24, więc jakie wylosujesz takie masz. Ja wylosowałem dwa na mieście.
    Co do tych żarówek to coś podobnego bylo ale w prawiłdłwej odpowiedzi były ujęte słowa" .......bombard elektryczny"

    I przypomniałem sobie pytanie o stan drogi, który najgorszy:
    a) na początku deszczu, b) podczas ulewnego deszczu c) po krótkotrwalym deszczu odp a

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •