Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
Widok drzewa
-
19-08-2007, 17:05 #11Od dawna na forum
- Dołączył
- 07.12.2006
- Postów
- 125
Kolego a nie sadzisz ze nie sygnalizujac zjazdu z drogi z pierszenstwem wprowadzasz troszke innych kierujacych w niewiedze bo moim zdaniem tak ja jadac za toba bylbym przekonany iz bedziesz kontynuowal jazde droga z pierszenstwem a ty ni z tad ni z owad zatrzymujesz sie na srodku skrzyzowania i co ja mam myslec ze samochod Ci zgasl albo sie popsul a gdybys wlaczyl lewy kierunuk to ja jestem przygotowany badz to do zajecia jezdni blizej prawej krawedzi w celu ominiecia Ciebie badz to do zatrzymania pojazdu - pomysl logicznie a nie tylko zaslaniasz sie przepisami te to ja akurat znam ale na drodze trzeba miec takze troche wyobrazni




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks