Witam serdecznie. Troszkę szperałem w forumowym archiwum, ale nic nt. nie znalazłem. Interesuja mnie wszelkie inf. odnosnie pracy instruktora w Anglii. Czy nasze uprawnienia wystarczaja na terenie Krolestwa? Jak to wyglada w praktyce tj. czy konieczne jest otworzenie działalnosci i zakup własnego auta? Być moze ktos z Kolegów/Kolezanek miał mozliowsc pracy w tym zawodzie poza garnicami kraju (interesuje mnie głownie Anglia lub Irlandia z uwagi na wystarczajaca znajomość tylko j. ang.).
Z góry dziękuje za wszelkie informacje i pomoc.
Pozdrawiam S.L.