Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Hybrid View

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    20.05.2007
    Postów
    206

    egzamin kwalifikacyjny na kurs instruktorski.



    Witam, orientuje się ktos jak wygląda teraz egzamin kwalifikacyjny na kurs instruktorski?
    dalej dają test na prawo jazdy do rozwiązania? czy cos zmienili.
    pzdr

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.06.2007
    Postów
    33


    nie ma w ogóle egzaminu kwalifikacyjnego. Jest o nim mowa w rozporzadzeniu 217, ale tylko jest wspomniane i nie ma wymogów na ten egzamin. kolejny martwy przepis.

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    20.05.2007
    Postów
    206


    W prywatnych osrodkach raczej nie ma.
    Kumpel teraz idzie na kurs do WORD Lublin i własnie przed kursem jest egzamin kwalifikacyjny. koszt 50 zł :/
    Podejrzewam że będzie normalny test egzaminacyjny.

    Byc może mają za dużo chętnych .

    Moim zdaniem powinno być cos takiego, a nie prawko 3 lata w szufladzie, przejechane 2000 km od uzyskania prawa jazdy i człowieczek na instruktora sie szykuje
    pzdr

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •