Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
-
29-08-2007, 09:00 #1Od dawna na forum
- Dołączył
- 20.05.2007
- Postów
- 206
-
31-08-2007, 04:11 #2Nowy użytkownik
- Dołączył
- 30.06.2007
- Postów
- 33
-
31-08-2007, 08:10 #3Od dawna na forum
- Dołączył
- 20.05.2007
- Postów
- 206
W prywatnych osrodkach raczej nie ma.
Kumpel teraz idzie na kurs do WORD Lublin i własnie przed kursem jest egzamin kwalifikacyjny. koszt 50 zł :/
Podejrzewam że będzie normalny test egzaminacyjny.
Byc może mają za dużo chętnych
.
Moim zdaniem powinno być cos takiego, a nie prawko 3 lata w szufladzie, przejechane 2000 km od uzyskania prawa jazdy i człowieczek na instruktora sie szykuje
pzdr


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks