Dzien dobry wszystkim. Mam na imie Damian. Tydzien temu rozpocząłem kurs na instruktora kat B i B+E. Jak wygląda egzamin wewnetrzny i panstwowy? Na egzaminie panstwowym jest teoria, testy i plac czy też jazda na miescie? Coś słyszałem ze jazdepo mieście(egzamin) ma sie w miescie w którym sie robi kurs? To tylko co słyszałem-wiec nie wiem czy to prawda. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam.