Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    31.08.2007
    Postów
    233

    Mam pytanie...



    Dzien dobry wszystkim. Mam na imie Damian. Tydzien temu rozpocząłem kurs na instruktora kat B i B+E. Jak wygląda egzamin wewnetrzny i panstwowy? Na egzaminie panstwowym jest teoria, testy i plac czy też jazda na miescie? Coś słyszałem ze jazdepo mieście(egzamin) ma sie w miescie w którym sie robi kurs? To tylko co słyszałem-wiec nie wiem czy to prawda. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam.

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    a gdzie zdajesz lub robisz kurs

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    31.08.2007
    Postów
    233


    Zdaje we Wrocławiu a robię w Pile

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    21.07.2007
    Postów
    16

    Mam pytanie



    Na egzaminie zdajesz test 25 pytań 3 błędy dopuszczalne,prezentacje czyli losujesz kartkę z pytanie ,masz 3 pytania 1]znaki drogowe do wyjaśnienia,2]do objaśnienia sytuacja na drodze,3]pytanie typu np.zasady wyprzedzania.Po pomyślnym zdaniu przechodzisz na plac i wykonujesz obowiązkowo jazdę pasem ruchu do przodu i do tyłu[łuk]oraz jeden wylosowany manewr tzn.wjazd prostopadły przodem,wjazd ukosny ,wjazd równoległy.Niestety instruktorzy nie mogą wykonywać zadań z korektą.Więc proponuję je przećwiczyc samemu przed egzaminem,bo na kursie jest za mało czasu aby to dobrze przećwiczyć.Wyjazdów na miasto po zaliczeniu plasu niema.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •