Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Hybrid View

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.09.2007
    Mieszka w
    częstochowa
    Postów
    2

    Jaka szansa na prace, gdy uzyskam uprawnienia egzaminatora?



    Witam serdecznie
    Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad zrobieniem uprawnień egzaminatora..mimo że ten kurs trwa 4 miesiące i jest dość drogi nie odstrasza mnie to.. ale nurtuje mnie jedno pytanie, jakie są realne szanse na zatrudnienie po uzyskaniu papierów..??

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    egzaminatorów wszedzie teraz brakuje więc chyba problemów z pracą nie będzie. No chyba, że przez te 4 miesiące nastąpi wysyp egzaminatorów i bedzie ich za duzo

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.09.2007
    Mieszka w
    częstochowa
    Postów
    2

    Re: Jaka szansa na prace, gdy uzyskam uprawnienia egzaminato



    Dziękuję za odpowiedz
    Słyszałam o tym, że obecnie są spore braki jeśli chodzi o egzaminatorów i dlatego zainteresowałam się tym tematem, ale chciałam sie upewnić.. bo to żadna sztuka wydać 2000zł czy 3000zł na jakieś kursy, a potem włożyć paper w szufladę..
    Nio i mam nadzieję , że do wysypu nie dojdzie :P
    Pozdrawiam

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.09.2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    340

    Re: Jaka szansa na prace, gdy uzyskam uprawnienia egzaminato



    Cytat Napisał Agniecha_q74
    Nio i mam nadzieję , że do wysypu nie dojdzie :P
    Pozdrawiam
    Jak na razie nic nie wskazuje na to, że będzie "wyyp" nowych egzaminatorów. Obecne pensje odstraszają większość kandydatów

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09.07.2007
    Mieszka w
    Wejherowo - Pomorskie
    Postów
    69


    Niskie pensje to jedno a zdawalnośc egzaminów na egzaninatorów to drugie. W czasie egzaminów w Poznaniu na 111 kandydtatów zdało 31. 70 % poległo na egzaminach teoretycznych. Dla przykładu z pomorskiego zdawało 14 zdał - jeden.
    *informacje zaczerpnięte z miesięcznika "szkoła jazdy"

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •