Witam serdecznie
Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad zrobieniem uprawnień egzaminatora..mimo że ten kurs trwa 4 miesiące i jest dość drogi nie odstrasza mnie to.. ale nurtuje mnie jedno pytanie, jakie są realne szanse na zatrudnienie po uzyskaniu papierów..??