Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.09.2007
    Postów
    1

    kto pierszeństwo i dlaczego?



    Przedstawiam wam sytuaację na drodze. Który pojazd ma pierszeństwo? Dlaczego? Uzasadnij?

    Droga pozima jest drogą gruntową, droga pionowa jest drogą twrda, pojazd A skręca w swoją lewą.


    / /
    / /
    / A /
    / /
    ------------ ------------

    B ->

    ---------------------------------[/code]

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.08.2007
    Mieszka w
    Poznań
    Postów
    24


    Witam
    Zgodnie z kodeksem drogowym wyjeżdżając z drogi gruntowej włączamy się do ruchu tak więc musimy ustąpiść pierszeństwa innym pojazdom znajdującym się na drodze twardej.
    W tej sytuacji pierszeństwo ma pojazd Ajadący drogą twardą.

    Ps. Kiepsko to widać na rysunku. Jak się weźmie opcję cytuj to jest lepiej

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam

    gg 6100415 Pisać nawet jak niewidoczny

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •