Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
Temat: kto pierszeństwo i dlaczego?
-
06-09-2007, 23:34 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 06.09.2007
- Postów
- 1
kto pierszeństwo i dlaczego?
-
07-09-2007, 08:31 #2Nowy użytkownik
- Dołączył
- 06.08.2007
- Mieszka w
- Poznań
- Postów
- 24
Witam
Zgodnie z kodeksem drogowym wyjeżdżając z drogi gruntowej włączamy się do ruchu tak więc musimy ustąpiść pierszeństwa innym pojazdom znajdującym się na drodze twardej.
W tej sytuacji pierszeństwo ma pojazd Ajadący drogą twardą.
Ps. Kiepsko to widać na rysunku. Jak się weźmie opcję cytuj to jest lepiej
PozdrawiamPozdrawiam
gg 6100415 Pisać nawet jak niewidoczny


Odpowiedź z cytatem

Bookmarks