Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Hybrid View

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.09.2007
    Postów
    1

    jaki samochód na nauke jazdy??



    Czesc

    Mam dylemat jestem zainteresowany kupnem wlasnego auta do nauki jazdy (w gre wchodzi fiat grandepunto, takie mamy miec niedlugo w wordzie)

    Problem ma w tym jaki wybrac silnik??

    Chodzi mi zwalszcza o moc silnika?
    Mysle o silniku 90 KM tylko nie wiem czy nie bedzie odpowiedni dla niektorych kursantow?

    Disel? Czy benzyniaka i przerobic na gaz?

    Wyrazcie swoje spostrzezenia, co radzicie i dlaczego

    dziekuje

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    11.06.2007
    Postów
    118


    Jezdzilem Puntem III bodaj 55KM z gazem i sie nie spisywal jak nalezy. Na nauce wedlug mnie najlepiej (nie najtaniej) jezdzic na benzynie - tak jak na egzaminie - wtedy kursancji sa najbardziej zadowoleni! Gazu uzywalismy na tarsie - jazdzac poza miastem lub np. dojezdzajac do WORDu na egzamin.

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.06.2007
    Mieszka w
    okolice Grudziądza
    Postów
    428


    ja jeżdżę teraz na sekwencyjnym gazie i nie ma różnicy pomiędzy benzyna a gazem może lepiej spisuje sie na gazie ma trochę lepsze odejście ( podkreślam jeżdżę AVEO na "L" ) jeździłem i Puntem III w gazie ale zwykła instalacja i nie bylo to cos dobrego ale nie narzekałem

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •