Czesc

Mam dylemat jestem zainteresowany kupnem wlasnego auta do nauki jazdy (w gre wchodzi fiat grandepunto, takie mamy miec niedlugo w wordzie)

Problem ma w tym jaki wybrac silnik??

Chodzi mi zwalszcza o moc silnika?
Mysle o silniku 90 KM tylko nie wiem czy nie bedzie odpowiedni dla niektorych kursantow?

Disel? Czy benzyniaka i przerobic na gaz?

Wyrazcie swoje spostrzezenia, co radzicie i dlaczego

dziekuje