Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
Temat: Przydatne podręczniki?
Hybrid View
-
14-09-2007, 08:23 #1Użytkownik
- Dołączył
- 31.08.2007
- Postów
- 57
Przydatne podręczniki?
-
14-09-2007, 09:22 #2Nowy użytkownik
- Dołączył
- 11.09.2007
- Mieszka w
- Białystok
- Postów
- 16
Żeby zdać egzamin potrzebna jest bardzo dobra znajomość ROZPORZĄDZENIA MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 27 października 2005 r.
Tutaj masz link:
http://www.abc.com.pl/serwis/du/2005/1834.htm
Ten temat i zawarte w nim informacje:
http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...topic.php?t=88
Plus notatki z psychologii i dydaktyki z zajęć na kursie.
Jeśli chodzi o przepisy ruchu drogowego to zakres materiału jest taki sam jak dla kandydata na prawo jazdy kat "B".
Ja przed egzaminem pożyczyłem jakąś książkę o przepisach ruchu drogowego ale nie było w niej nic, czego bym nie wiedział
A testy na kat. "B" miałem z dodatku chyba do "Rzeczpospolitej" pt. Akademia Prawa Jazdy 2007.
Swoją drogą bardzo dobry program, który zawiera dużo pomocniczych materiałów jak i akty prawne.
To wystarczyło aby pomyślnie zdać egzamin
Pozdrawiam
-
17-09-2007, 23:25 #3Użytkownik
- Dołączył
- 09.07.2007
- Mieszka w
- Wejherowo - Pomorskie
- Postów
- 69
-
20-09-2007, 19:23 #4Nowy użytkownik
- Dołączył
- 19.09.2007
- Mieszka w
- Tarnów
- Postów
- 4
-
20-09-2007, 20:01 #5Banned
- Dołączył
- 31.07.2007
- Postów
- 329
-
20-09-2007, 20:02 #6
-
21-09-2007, 07:39 #7Nowy użytkownik
- Dołączył
- 12.09.2007
- Mieszka w
- B-stok
- Postów
- 40
-
21-09-2007, 08:41 #8Nowy użytkownik
- Dołączył
- 11.09.2007
- Mieszka w
- Białystok
- Postów
- 16
W czerwcu zdawałem pierwszy raz i nie za bardzo wiedziałem czego się spodziewać jeśli chodzi o pytania. Sporo osób, które ze mną wtedy zdawały też chyba była w podobnej sytuacji co ja bo na 28 zdających na kategorię B nikt nie zdał
a na kategorię C zdała tylko jedna osoba.
Natomiast we wrześniu do egzaminu przystąpiło tylko 12 osób i zdało 5 lub 6 co jest niezłym wynikiem.
Najgorsze jest to że kiedy chodziłem na kurs to nikt nie powiedział mi jak dużo pytań jest z dzienników ustaw (głownie nr. 217)
Jeśli chodzi o pytania to zapraszam do odwiedzenia tego tematu:
http://www.naukajazdy.pl/assets/modu...opic.php?t=978
Pozdrawiam.
-
21-09-2007, 08:50 #9Nowy użytkownik
- Dołączył
- 12.09.2007
- Mieszka w
- B-stok
- Postów
- 40
-
21-09-2007, 09:14 #10Nowy użytkownik
- Dołączył
- 11.09.2007
- Mieszka w
- Białystok
- Postów
- 16




Odpowiedź z cytatem

Bookmarks