Witam
Niedługo zaczynam kurs na instruktora nauki jazdy. Pewnie dowiem się na kursie jakie podręczniki są przydatne. Ale chciałbym dowiedzieć się od Was jakie podręczniki są przydatne, z jakich Wy korzystaliście i są w miare dobre? A może ktoś chciałby odsprzedać jakiś podręcznik?
Pozdrawiam